Sign in to follow this  
Followers 0
Tsuniasty

140 - Podjęcie się nowego zlecenia..

Gdy Shinzuke udał się w osobne miejsce, aby stać się trochę “silniejszym”, Kyoshiro rozważał udanie się na jakieś zadanie w gildii - powód tego był niemalże oczywisty - on rośnie w siłę na polu bitwy, zmieniając się tym samym w większego potwora.

Przed tym jednak postanowił sprawdzić czy do Krwawych karwaszy, uda się dołączyć mechanizm ukrytego ostrza.

Ku jego zdziwieniu - mechanizm przyjął się bez najmniejszych problemów, po czym był traktowany jako sama “część” tego zestawiku - na co miała wpływ umiejętność “Magiczne Mechanizmy”

- No proszę, coraz lepiej mi to wychodzi. Jeśli tak dalej pójdzie, to naprawdę zabiorę się za zrobienie jakiegoś gnata.. - skomentował pod nosem Kusaribe - Albo nie. Wzmocniony gnat strzelający pociskami wzmocnionymi magią... To naprawdę brzmi cudownie...

[ Tu daje ankietę : Chcecie tego ? :Dhttp://www.strawpoll.me/12034646 ]

- Tego się spodziewałem po młodym mistrzu! Przyłączenie mechanizmu do magicznego uzbrojenia, to nie lada wyzwanie… - powiedział Kowal, obserwujący robotę Kusaribe

- Nie jest to, aż takie problematyczne. Powiedziałbym nawet, że za łatwo poszło... - odpowiedział Kyoshiro - Cóż, nie będę wnikał w szczegóły. Działa to działa.

Po swoim małym eksperymencie, Kyoshiro przypomniał sobie o “Jaju Feniksa” i o fakcie, że jego “Ognisty żywiołak “ jest w stanie stworzyć małe źródło magmy.

“ Jak zostawię go w podziemnej jaskini na jakiś czas, to możliwe… “

Kusaribe skierował swe kroki do ukrytej jaskini, znajdującej się niedaleko wodospadu.

Do tej jaskini nie dało się dostać konwencjonalnymi metodami - albowiem mechanizmy jakie zostały wykorzystane przy jej budowie, gwarantowały bezpieczeństwo

-Dobrze, że zrobiliśmy taką ukrytą miejscówkę... Będę mógł to tu zostawić, jednocześnie zajmując się czymś innym… - wymamrotał Kyoshiro, jednocześnie przywołując żywiołaka. - Ten fioletowy kolor płomieni, nadal mnie intryguje.

Gdy jego żywiołak stworzył małe pole magmy, Kusaribe umieścił obok niego “Jajo Feniksa”, a przed jego oczami pojawiło się okienko :

Proces wykluwania rozpocznie się za : 480:00;00

Czas stopniowo się zmniejszał.

- Dwadzieścia dni czekania? Nie lubię tego, jednak skoro nie ma innej opcji to trudno. Trzeba zająć się czymś innym..

Wychodząc z ukrytej jaskini, poczułem czyjąś obecność kilka metrów za mną, na jednym z drzew.

“Jak to dobrze, że mam kilka ostrzy do rzucania... “ - z tą myślą szybkim ruchem sięgnąłem po kunai’a i rzuciłem nim w kierunku tamtej osoby.

-Funya?!

Osoba, która była na drzewie zapiszczała z zaskoczenia. A gdy chciała odskoczyć poślizgnęła się i upadła na ziemię.

- To bolaaaało! - wyjęczała.

- Oh, to tylko ty Rose… Co cię tu sprowadza?

- To było konieczne? - mówiąc to natychmiast wstała - Moja obecność tu jest spowodowana tym, o co mnie prosiłeś...

-Interesujące misje w gildii? - zareagował Kyoshiro.

- Zgadza się. Mówiłeś o misjach z najwyższymi rangami więc pewnie zainteresuje cię zlecenie rangi S i S+, prawda?

- Mów dalej.

- Jedno ze zleceń polega na wytropieniu monstra, terroryzującego okolicę. Podobno jest to boss o randze S. Drugie z kolei jest bardziej irytujące, bo więcej z nim roboty niż zabawy. Wytrop, złap, torturuj aż do śmierci i odstaw ciało w pewne miejsce. Brzmi ciekawie jednak również kłopotliwie.

- Numer dwa wydaje się być interesujący. Później zajmę się tym pierwszym - powiedział Kyoshiro - A więc.. Wprowadzisz mnie w szczegóły?

--

Zadanie numer dwa okazało się być w rzeczywistości upierdliwe.

Poszukiwany Seiki Tomarou często zmieniał miejsce pobytu, w mieście pozostawiając przynajmniej kilka trupów pokrojonych na kawałki.
Wiele z jego ofiar wykrwawiało się na śmierć, podczas jego pojebanych zabaw.
Każdą ofiarą tego popaprańca była kobieta w wieku 17-31 lat.

“ A to podobno Ja jestem “potworem” “ - pomyślał Kusaribe.

Głównie przez swoje chore zboczenia Seiki był poszukiwany.

Jedną z jego ofiar była narzeczona zleceniodawcy tego zadania, który dzięki swojemu wielkiemu majątkowi - i koneksjom - sprawił, że owe zlecenie miało ową rangę.

Kyoshiro dotarł do miasta, do którego “rzekomo” niedawno przybył owy osobnik.

Aby upewnić się, że trafił na odpowiednią osobę - postanowił zaczaić się na niego i zdjąć go w momencie ataku na kolejną z jego ofiar.

---

zlyja.gif

9

Dzięki za rozdział.Nie myślałeś o napisaniu rozdziału z  pesrpektywy  Neosii  podczas nieobecności Shina? Może wyszło by coś ciekawego :)

0

18 minut temu, Tsuniasty napisał:

To je cyrk Kreta D:

Boisz się wykorzystywać żonę Shina? haha :D

0

Pewnie nie chce mu się wymyślać :P

0

12 minut temu, Seft napisał:

Pewnie nie chce mu się wymyślać :P

Rozumiesz mnie >_<....

0

Godzinę temu, Tsuniasty napisał:

A to podobno Ja jestem “potworem

Zważywszy na fakt że woli uganiać się za jakimś facetem aniżeli niżeli polować na bestie to tak ewidentnie jest z nim coś nie tak:D 

1

Teraz, Mortsume napisał:

Zważywszy na fakt że woli uganiać się za jakimś facetem aniżeli niżeli polować na bestie to tak ewidentnie jest z nim coś nie tak:D 

Sugerujesz coś?;/

0

Że nie Kyo nie przywiązuje wagi do płci przeciwnej? :073:

0

W tym momencie BS zostaje zawieszony na czas nieokreślony.

0

Dlaczego ty czytasz to co piszę? @Tsuniasty Przecie to nie ma dla ciebie znaczenia

0

Posted (edited)

Dzięki za rozdział

Edited by Kiler
0

44 minuty temu, Tsuniasty napisał:

W tym momencie BS zostaje zawieszony na czas nieokreślony.

@tsuniasty nie! Ona nie wiedziała co pisze, nie rób mi tego!

0

56 minut temu, Tsuniasty napisał:

Sugerujesz coś?;/

Sugeruję to że Kyo woli torturować ludzi niżeli cieszyć się polowaniem na bestie

0

Posted (edited)

na serio uwierzyli ;-0

mam kolejny czapter gotowy już >_<

a684e59ec0fb6cd113ea710689835ea8.jpg

Edited by Tsuniasty
0

24 minuty temu, Tsuniasty napisał:

na serio uwierzyli ;-0

mam kolejny czapter gotowy już >_<

Przez ciebie @Seft na zawał padnie :073:

0

Ja się boję, że palmę jakąś głupotę, którą on serio przyjmie i wtedy będzie duży problem :189bbdde:

0

11 godzin temu, Tsuniasty napisał:

wykorzystane przy jej budowie, gwarantowały o jej bezpieczeństwie.

Nie lepiej 'gwarantowały bezpieczeństwo ' po prostu?

12 godzin temu, Tsuniasty napisał:

Będę mógł to tu zostawić, jednocześnie zajmować

'Zostawiać, jednocześnie zajmując... '

Wydaje mi się, że tak lepiej brzmi.

0

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.