• Announcements

  • Shinzuke
  • Shinzuke

   Bliźniacze Smoki - Informacja   01/29/2017

   Witam, jak widzicie zacząłem znów pisać rozdziały. Jeżeli chęci i wyobraźnia dalej będą takie jakie są, to na pewno w najbliższych dniach będziecie mieli co czytać jeżeli chodzi o Bliźniacze Smoki.    Dziś dodałem Rozdział 144: Chwila prawdy – Moc Boga Zła cz2   Co do Tsuny, to nie wiem, podobno coś napisał, ale kiedy doda musicie już pytać się go.    Rozdział 145 kiedy będzie? Hmm, szczerze to mam praktycznie napisany cały rozdział już. Ale kiedy go dodam to się jeszcze zobaczy, zależy od aktywności, czy się będzie opłacać :-) 

Novelki

Forums

 1. Bliźniacze Smoki Autor: Shinzuke, Tsuniasty

  Dwóch adeptów sztuk walki zostaje przeniesionych do innego świata, gdzie otrzymują unikalne zdolności, a świat w którym przebywają jest wypchany setkami tysięcy potężnych przeciwników, którzy nie okażą litości dla paru drobnych monet, a nasi bohaterowie będą podbijać ten świat, siejąc apokalipsę której się nikt nie spodziewał. Bohaterowie poznają nowych towarzyszy, dzięki którym dowiedzą się więcej o nieznanym im świecie, spotkają chaotyczne postacie które za wszelką cenę będą chciały zabić naszych bohaterów którzy zwą się Bliźniaczymi Smokami.

  371
  posts
 2. Ścieżka Przetrwania Autor: Tsuniasty, Adirox ✿

  W roku 135 kalendarza itayana - człowieka, który otworzył przed ludźmi drogę ku staniu się esperami, czyli ludzi ze specjalnymi umiejętnościami, doszło do prawdziwej katastrofy. W jaki sposób przetrwa ludzkość? Jak zareaguje? Jakie będą ich działania? Dowiecie się czytając Śćieżka przetrwania.

  551
  posts
 3. 264
  posts
 4. 30
  posts
 5. Elementalista Autor: Tsuniasty

  Wracając ze swoich wakacji, Yuichi został ściągnięty do świata mieczem i magią rządzonym, jako jeden z dwudziestu… Nie, to nie jedna z historii, gdzie bohater pomaga osłabionemu królestwu i pokonuje hordy demonów.Jako że nie interesuje go struganie bohatera, postanowił skupić się na studiowaniu magii. która jest zdecydowanie bardziej intrygująca - więc zrezygnował z zaproponowanej mu posadki.

  Jakie sekrety skrywa magia?
  Jakie są mroczne tajemnice głównego bohatera?
  Przekonacie się o tym, czytając “Elementalistę”

  148
  posts
 6. Depulsoris Autor: Asasyn

  Bohater. Wybraniec Bogów i obrońca ludzkości, walczący w imieniu dobra i sprawiedliwości. Super potężny gość, którego każdy darzy szacunkiem i uwielbieniem, a kobiety rzucają pod nogi kwiaty i siebie. Czy kiedykolwiek chcielibyście być kimś takim ? Pewnie, że tak. Ja też chciałem. Jednak los zdecydował inaczej i ostatecznie, jako 30-letni najemnik, umarłem.... No, przynajmniej jako człowiek. Przed śmiercią sprzedałem swoje życie i dusze, przez co odrodziłem się jako najniższy w hierarchii demon. Walić to jednak, przeżyje i w końcu sprawię, że ten świat klęknie u mych stóp !

  Moderator: Asasyn
  530
  posts
 7. Twórca Autor: Pan Zagadka

  Wojskowy snajper Adam witcher pseudonim Shadow podczas odpoczynku w bazie wojskowej zostaje przeniesiony do innego świata gdzie otrzymuje moc tworzenia. Jakie ma plany nasz bohater dowiecie się czytając twórcę

  Moderator: Pan Zagadka
  156
  posts
 8. Drugie życie Rushder'a Vergim Autor: Seft

  Historia dzieje się po odrodzeniu Władcy Demonów - Rushder'a Vergim. Dostaje nowe imię - Rad - i wędruje po świecie próbując odzyskać swoją dawną potęgę i chwałę. Czy mu się to uda? Dowiecie się czytając to opowiadanie.

  Moderator: Moderator, Seft
  352
  posts
 9. Powrót Wymarłych Autor: Adirox

  Kazama Ryuji to osiemnastoletni chłopak, który za sprawą dziwnego zjawiska trafia do innego świata, wraz ze swoją szkołą i rówieśnikami. Czy jako maniak gier oraz wielki fan fantasy i wszystkiego co animowane, będzie w stanie przetrwać w tym okrutnym świecie, gdzie populacja ludzka wymarła? Przekonajcie się sami, czytając "Powrót Wymarłych". Wspominam, że tytuł jest jak najbardziej +18, gdyż może zryć wam psyche, za co nie odpowiadam.

  178
  posts
 10. Przewodnik przeznaczenia Autor: Adirox

  Ryusaki Akira po tym jak z otyłego otaku stał się umięśnionym numerem jeden w liceum, jego życie odmieniło się o 180 stopni, lecz niestety jego szczęścia nadszedł koniec wraz ze śmiercią. Odrodzony w nowym świecie, obiera za cel odnalezienie sposobu na powrót do ukochanej. Czy podoła trudnościom nowego świata? Czy spełni swój cel? A może jego osoba w tym świecie ma coś ważnego do zrobienia? Wszystkiego dowiecie się czytając Przewodnika Przeznaczenia.

  43
  posts
 11. Nowa Rzeczywistość Autor: Sledziuch116

  Ten dzień zaczynał się dla Michała normalne. Jak na sobotę przystało od lekkiego kaca zaczął poranek lecz ten poranek był ostatnim normalnym w jego życiu. Któż mógł się spodziewać że od tego dnia będzie musiał walczyć o przetrwanie mając za wroga najgorsze potwory ZOMBI.

  Moderator: Sledziuch116
  57
  posts
 12. Siła Przeciwnej Mocy Autor: Turbo Placuszek

  Żadko kto wykonuje ankiety e-mailowe ale główny bohater Arata Masamune dostał możliwość wypełnienia abiety jakiej świat nie widział w której było tylko jedno pytanie "Ty który nie grasz w gry człowiekie czy chciał byś należeć do innej rasy?TAK/NIE. Gdy arata wybrał tak pojawiło się okienko "Do jakiej rasy byś należał? zwierzołak/elf/nieumarły/demon/ork/anioł wybierz jedną i pokaż co potrasz." Myśląc że to zwykła ankieta na beta testera wybrał rase ale nie spodziewal się tego co się stało " wybierz czy chcesz byc w innym świecie czy w tym samym co teraz" więc wybierz świat i przekonaj się co spokta Arate

  Moderator: Pawcio97
  212
  posts
 13. Menoid Chronicles Autor: GaiDo

  English version is not available.

  129
  posts
 14. Prawo wieczności Autor: Anonim

  Nastąpił koniec. Bóg zabrał wszystkich, którzy zasługiwali do nieba pozostawiając puste ciała. Ziemia i cała reszta została zostawiona na pastwę diabłów. Diabły nie mogąc przyjąć materialnej postaci w naszym świecie, przejęły puste ludzkie ciała.

  Nad światem istnieje niewidoczna bariera, która oddziela nas od demonów. Dodatkowo od dnia sądu bariera powoli upada pozwalając na wejście coraz to silniejszym demonom, od słabych pachołków do szatana.

  Jedyną nadziejom są alchemicy, którzy z powodu ich zajęcia nie zostali przyjęci do nieba. Alchemicy sami nie są silni, ale potrafią tworzyć potężne lub proste artefakty.

  Moderator: Anonim
  15
  posts
 15. Demoniczna Siódemka Autor: Turbo Placuszek

  Rok 1216 ery demonów. Wladca demonów z pomocą swojich 7 generałów przejął prawie cały świat.

  teraz w roku 694 ery nowej technologi gdy poprzedni wladca i jego generałowie nie żyją ich następcy muszą się zmieżyć z zagrożeniem którego się nie spodziewali.

  ludzkość wchodzą w erę nowej technologi odkryła jakie możliwości wynikają z połączenia magi i technologi co pozwoliło odbić im spowrotem połowe świata. władca demonów widząc że jego rasa zbliża się do zagłady zabija się i mianuje swojego syna nowym władcą a ten wysyła swojich generałów do swiata ludzi żeby ci obserwowali rozwój nowej technologi i nie pozwolili na jej ulepszenie.

  po 120 latach świat jest podzielony na pół między demonami a ludźmi.

  Moderator: Pawcio97
  11
  posts
 16. Cień i Demon Autor: Pan Zagadka, Seft

  Rushder Vergim jest młodym demonem pragnącym potęgi. Pewnego dnia trafia na Shadow'a, który postanowił zwiedzić nieznane światy i spotkał drużynę demonów. Może być ich nadzieją bądź końcem. Jednak czy aby na pewno rozsądnym jest zabijać dopiero co napotkane istoty, które mogą dostarczyć mu wiele ciekawych informacji?

  Moderator: Moderator, Pan Zagadka, Seft
  31
  posts