Novelki

Forums

 1. Bliźniacze Smoki Autor: Shinzuke, Tsuniasty

  Dwóch adeptów sztuk walki zostaje przeniesionych do innego świata, gdzie otrzymują unikalne zdolności, a świat w którym przebywają jest wypchany setkami tysięcy potężnych przeciwników, którzy nie okażą litości dla paru drobnych monet, a nasi bohaterowie będą podbijać ten świat, siejąc apokalipsę której się nikt nie spodziewał. Bohaterowie poznają nowych towarzyszy, dzięki którym dowiedzą się więcej o nieznanym im świecie, spotkają chaotyczne postacie które za wszelką cenę będą chciały zabić naszych bohaterów którzy zwą się Bliźniaczymi Smokami.

  445
  posts
 2. Ścieżka Przetrwania Autor: Tsuniasty, Adirox ✿

  W roku 135 kalendarza itayana - człowieka, który otworzył przed ludźmi drogę ku staniu się esperami, czyli ludzi ze specjalnymi umiejętnościami, doszło do prawdziwej katastrofy. W jaki sposób przetrwa ludzkość? Jak zareaguje? Jakie będą ich działania? Dowiecie się czytając Śćieżka przetrwania.

  570
  posts
 3. 291
  posts
 4. 92
  posts
 5. Elementalista Autor: Tsuniasty

  Wracając ze swoich wakacji, Yuichi został ściągnięty do świata mieczem i magią rządzonym, jako jeden z dwudziestu… Nie, to nie jedna z historii, gdzie bohater pomaga osłabionemu królestwu i pokonuje hordy demonów.Jako że nie interesuje go struganie bohatera, postanowił skupić się na studiowaniu magii. która jest zdecydowanie bardziej intrygująca - więc zrezygnował z zaproponowanej mu posadki.

  Jakie sekrety skrywa magia?
  Jakie są mroczne tajemnice głównego bohatera?
  Przekonacie się o tym, czytając “Elementalistę”

  520
  posts
 6. Depulsoris Autor: Asasyn

  Bohater. Wybraniec Bogów i obrońca ludzkości, walczący w imieniu dobra i sprawiedliwości. Super potężny gość, którego każdy darzy szacunkiem i uwielbieniem, a kobiety rzucają pod nogi kwiaty i siebie. Czy kiedykolwiek chcielibyście być kimś takim ? Pewnie, że tak. Ja też chciałem. Jednak los zdecydował inaczej i ostatecznie, jako 30-letni najemnik, umarłem.... No, przynajmniej jako człowiek. Przed śmiercią sprzedałem swoje życie i dusze, przez co odrodziłem się jako najniższy w hierarchii demon. Walić to jednak, przeżyje i w końcu sprawię, że ten świat klęknie u mych stóp !

  Moderator: Asasyn
  174
  posts
 7. Twórca Autor: Pan Zagadka

  Wojskowy snajper Adam witcher pseudonim Shadow podczas odpoczynku w bazie wojskowej zostaje przeniesiony do innego świata gdzie otrzymuje moc tworzenia. Jakie ma plany nasz bohater dowiecie się czytając twórcę

  Moderator: Pan Zagadka
  166
  posts
 8. Drugie życie Rushder'a Vergim Autor: Seft

  Historia dzieje się po odrodzeniu Władcy Demonów - Rushder'a Vergim. Dostaje nowe imię - Rad - i wędruje po świecie próbując odzyskać swoją dawną potęgę i chwałę. Czy mu się to uda? Dowiecie się czytając to opowiadanie.

  Moderator: Moderator, Seft
  454
  posts
 9. Powrót Wymarłych Autor: Adirox

  Kazama Ryuji to osiemnastoletni chłopak, który za sprawą dziwnego zjawiska trafia do innego świata, wraz ze swoją szkołą i rówieśnikami. Czy jako maniak gier oraz wielki fan fantasy i wszystkiego co animowane, będzie w stanie przetrwać w tym okrutnym świecie, gdzie populacja ludzka wymarła? Przekonajcie się sami, czytając "Powrót Wymarłych". Wspominam, że tytuł jest jak najbardziej +18, gdyż może zryć wam psyche, za co nie odpowiadam.

  202
  posts
 10. Przewodnik przeznaczenia Autor: Adirox

  Ryusaki Akira po tym jak z otyłego otaku stał się umięśnionym numerem jeden w liceum, jego życie odmieniło się o 180 stopni, lecz niestety jego szczęścia nadszedł koniec wraz ze śmiercią. Odrodzony w nowym świecie, obiera za cel odnalezienie sposobu na powrót do ukochanej. Czy podoła trudnościom nowego świata? Czy spełni swój cel? A może jego osoba w tym świecie ma coś ważnego do zrobienia? Wszystkiego dowiecie się czytając Przewodnika Przeznaczenia.

  179
  posts
 11. Nowa Rzeczywistość Autor: Sledziuch116

  Ten dzień zaczynał się dla Michała normalne. Jak na sobotę przystało od lekkiego kaca zaczął poranek lecz ten poranek był ostatnim normalnym w jego życiu. Któż mógł się spodziewać że od tego dnia będzie musiał walczyć o przetrwanie mając za wroga najgorsze potwory ZOMBI.

  Moderator: Sledziuch116
  61
  posts
 12. Siła Przeciwnej Mocy Autor: Turbo Placuszek

  Żadko kto wykonuje ankiety e-mailowe ale główny bohater Arata Masamune dostał możliwość wypełnienia abiety jakiej świat nie widział w której było tylko jedno pytanie "Ty który nie grasz w gry człowiekie czy chciał byś należeć do innej rasy?TAK/NIE. Gdy arata wybrał tak pojawiło się okienko "Do jakiej rasy byś należał? zwierzołak/elf/nieumarły/demon/ork/anioł wybierz jedną i pokaż co potrasz." Myśląc że to zwykła ankieta na beta testera wybrał rase ale nie spodziewal się tego co się stało " wybierz czy chcesz byc w innym świecie czy w tym samym co teraz" więc wybierz świat i przekonaj się co spokta Arate

  Moderator: Pawcio97
  279
  posts
 13. Menoid Chronicles Autor: GaiDo

  English version is not available.

  132
  posts
 14. Prawo wieczności Autor: Anonim

  Nastąpił koniec. Bóg zabrał wszystkich, którzy zasługiwali do nieba pozostawiając puste ciała. Ziemia i cała reszta została zostawiona na pastwę diabłów. Diabły nie mogąc przyjąć materialnej postaci w naszym świecie, przejęły puste ludzkie ciała.

  Nad światem istnieje niewidoczna bariera, która oddziela nas od demonów. Dodatkowo od dnia sądu bariera powoli upada pozwalając na wejście coraz to silniejszym demonom, od słabych pachołków do szatana.

  Jedyną nadziejom są alchemicy, którzy z powodu ich zajęcia nie zostali przyjęci do nieba. Alchemicy sami nie są silni, ale potrafią tworzyć potężne lub proste artefakty.

  Moderator: Anonim
  21
  posts
 15. Demoniczna Siódemka Autor: Turbo Placuszek

  Rok 1216 ery demonów. Wladca demonów z pomocą swojich 7 generałów przejął prawie cały świat.

  teraz w roku 694 ery nowej technologi gdy poprzedni wladca i jego generałowie nie żyją ich następcy muszą się zmieżyć z zagrożeniem którego się nie spodziewali.

  ludzkość wchodzą w erę nowej technologi odkryła jakie możliwości wynikają z połączenia magi i technologi co pozwoliło odbić im spowrotem połowe świata. władca demonów widząc że jego rasa zbliża się do zagłady zabija się i mianuje swojego syna nowym władcą a ten wysyła swojich generałów do swiata ludzi żeby ci obserwowali rozwój nowej technologi i nie pozwolili na jej ulepszenie.

  po 120 latach świat jest podzielony na pół między demonami a ludźmi.

  Moderator: Pawcio97
  19
  posts
 16. Cień i Demon Autor: Pan Zagadka, Seft

  Rushder Vergim jest młodym demonem pragnącym potęgi. Pewnego dnia trafia na Shadow'a, który postanowił zwiedzić nieznane światy i spotkał drużynę demonów. Może być ich nadzieją bądź końcem. Jednak czy aby na pewno rozsądnym jest zabijać dopiero co napotkane istoty, które mogą dostarczyć mu wiele ciekawych informacji?

  Moderator: Moderator, Pan Zagadka, Seft
  50
  posts
 17. Sekrety Magii Autor: Nikt

  Ino Iskani umiera przez zburzenie pałacu, wynikiem tego był atak sąsiednich państw. Po śmierci jej państwo zostaje zniszczone, a ona przysięga, że się zemści. Okazało się, że otrzymała drugi życie i jest w ciele zwierzęcioczłowieka, lisicy. W trakcie szukania ludzi spotyka dziwną osobę, która uczy ją magii. Po kilku dniach nauki zaszły dziwne zmiany wy jej ciele, co zaskoczy ją w nagłych zmianach?

  Moderator: Nikt
  65
  posts
 18. Ewolucja Autor: Cesarzgamer

  Co byś zrobił gdybyś umarł z przepracowania, i spotkał irytującą boginie która ma za zadanie przeprowadzić twoją reinkarnację?
  Taką właśnie sytuacje ma nasz główny bohater, który umarł i dostąpił do reinkarnacji, by następnie odrodzić się w świecie prosto z fantasy. Wszystko było by jak, w innych historiach oprócz jednego... Odrodził się on jako wilk... ale nie wszystko stracone, poprzez umiejętność ewolucji genetycznej może on ewoluować w silniejsze gatunki.Jak myślicie co zrobi jeden sam wilk w świecie fantasy?

  Moderator: cesarzgamer
  257
  posts
 19. Potomek Autor: Mepolo

  Co jeżeli na świecie pojawi się osoba, która ma zostać najpotężniejszą istotą jaka kiedykolwiek istniała? Dziecko zrodzone z jednego z Bogów i Pół-Bestii. Czy uda mu stać się silniejszym i spełnić wszystkie jego marzenia? Oto historia o chłopcu, który staje się mężczyzną i zostaje najpotężniejszą istotą we wszechświecie.

  Moderator: Mepolo
  26
  posts